Červenec 2013

Poděkování

8. července 2013 v 13:42
Tak a je po akci, uteklo to rychleji, než jsme se vůbec nadáli. A je čas na závěrečné řeči, které se v bitevním shonu nestihly. A věřte, že děkovačka bude dlouhá. Píšu ji sama za sebe, ne za org tým a možná Indy bude pak chtít někoho doplnit sama, to ale nechám na ní.

Já, Lúmenn, bych chtěla poděkovat...

...Indy, své hlavní a vlastně jediné spoluorganizátorce akce, která si i přes složitou životní situaci nakonec našla čas, aby orgovala MPPčko a společně jsme i přes drobné rozmíšky zvládly již druhý ročník.

...mému otci, Pavlu Vavrouchovi, který nám půjčil chatu kousek od herního území k zázemí, abychom měli kde uskladnit věci, půjčit si nářadí a odkud vozit vodu. Že trpělivě přežil nájezdy dřevárníků na jeho zahradu a shon a zmatek místo poklidného víkendu v přírodě.

...Peťovi Matherovi, který ač nikdy na žádné dřevárně nebyl, zvládl s námi spoluorgovat, naháněl lidi na place, jezdil autem, kam bylo třeba, nosil, držel, pomáhal. Bez něho bychom akci zvládli jen těžko.

...Entonymu, který zastal zase veškerou tvrdou dřinu, postaral se o nevábně vonící srací trůn a stále se smál, i přesto, že si kvůli MPP neužil celý FF.

...Hagridovi, který přijel s tak tak výdělečnou hospůdkou a zásobil ji za každou cenu novým pivkem, zapůjčil barely a vůbec byl příjemným ostrůvkem jistoty v nejistém organizačním světě, s dobrým jídlem a chladnými nápoji.

...Sovovi, Tellesekovi, Jarce a jejich kamarádovi, jehož jméno jsem zapomněla, kteří přijeli den před akcí a pomáhali v lese se stavěním věží a dalšími těžšími pracemi a jedinou odměnou jim byl zlatavý vychlazený mok.

...Fennymu, který přijel na akci neohlášen a místo toho, aby se válel pod stromem se ihned nabídl jako věžový org a celou bitvu se mnou kopal do zadku temnou stranu, nebýt něj, tak se asi uběhám k smrti.

...holkám Nejezchlebkám, které nachystaly hostinu a pomáhaly při její realizaci, zasloužili se o česnečku a vůbec byly k ruce, kde bylo třeba.

...Sovičce, co se mnou obětavě jela na plac už v úterý a její práce je poznat v mnoha herních rekvizitách, které jsme společně vytvořily.

Ráda bych také poděkovala všem velitelům, bez nichž by bitva vůbec neprobíhala tak hladce a lidé se tak nebavili - díky za úžasné RP a motivaci Kuby Mrtvoly, za hattrick Drenga, za epické zabití Isildura Krollem, za atmosféru budujícího Sama, za i přes bolavé koleno neúnavného Sigiho, za Lyka velícího armádě mladších nováčků.

Děkuji atmosferickým postavám, které se mohly místy o tu atmosféru trochu více snažit, ale ve výsledku zase posunuli hru a tím byl Tristan a Kamna a samozřejmě také úžasný kněz Mamut a šaman Bublajz, který přišel do bitvy i po absolvování těžkého úžehu. V dobu, kdy ležel ve stanu a zvracel ho zastoupil Zoltar, kterému tímto také děkuji.

Nejradši bych jmenovitě poděkovala vám všem, ale ne všechny jménem znám a nemůžu prostě z děkovačky udělat seznam jmen účastníků akce, tak tedy už jen v rychlosti.

Děkuji všem, co jste se bavili a nekazili hru ostatním. Co jste večer zpívali u ohňů a pili a bavili se. Děkuji všem, co jste dali vydělat Hagridovi tím, že jste si u něj dali pivko. Děkuji lidem, co přivezli na místo medovinu a zásobovali nás jídlem. Děkuji všem, co po sobě krásně uklidili louku, že se orgové skoro nenadřeli.

A nakonec děkuji sobě, že jsem si letos nic neudělala s okem, že mi neujely nervy a že jsem zvládla naběhat asi sto kilometrů, aniž bych padla vyčerpáním.

My všichni jsme se podíleli na tom, že se letos MPPčko tak vydařilo. Pokud máte jakékoli poznámky, nápady a postřehy, veřejně je můžete napsat do komentářů sem, soukromě je vám k dispozici facebook organizátorek a zprávy nebo infomail akce mpp.info@seznam.cz. Každá pochvala potěší a motivuje, každá konstruktivní kritika posune akci příští rok k lepšímu výsledku.

DĚKUJEME!