Mordor

25. dubna 2012 v 23:39

Mordorští skřeti bývají různých velikostí, různých staveb těla a barva kůže je také dost rozmanitá, někteří jsou nažloutlí, jiní hnědí, další téměř černí. Jejich uši jsou mírně zašpičatělé, nebo následkem bojů, či povyku v klanech, úplně chybí. Často si zdobí tváře a tělo propichováním, či různými deformacemi - každý skřet chce být rozpoznatelný a chce se odlišovat. Toto platí i u jejich oděvů, nemívají unifikovanou zbroj, většinou na sebe natáhnou to, co jim padne pod ruku a přijde jim to aspoň trochu zajímavé, či odlišné. Tyto oděvy pak dozdobují kusy kůží, kostmi a podobně.
Když jdou do boje, nasazují skřeti většinou jednoduchá brnění a helmy, kterými je, díky nadcházející válce, zásobují mordorské kovárny. Nejčastějšími zbraněmi jsou lomené šavle a luky.
Žijí roztroušení po Mordoru, v Železných, Mlžných a Šedých horách.
Skřeti nebývají jednotní, proto u nich většinou nevznikají větší klany. Když už vzniknou, tak brzy zase zaniknou. Jedinou věcí, která je spojuje, je vyhlídka vyhlazení elfů, lidí a dalších nenáviděných ras.

Tvým velitelem je GOTHMOG


Gothmog je neohrožený válečník, pojmenovaný podle největšího z Balrogů. Je to jediný skřet z Mordoru, který jezdí na vrrkovi. Byl jmenován pobočníkem Černokněžného krále Angmaru a velitelem v Minas Morgul. Svými činy v mnohých bitvách si vydobil úctu mezi ostatními skřety, které povede do boje proti úhlavním nepřátelům Mordoru.

"Ash nazg durbatuluk
ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk
ak burzum ishi krimpatul"

-nápis na Jednom Prstenu v Černé řeči
 


Komentáře

1 diarrhetic diarrhetic | Web | 21. června 2015 v 3:28 | Reagovat

krátkodobá půjčka bez registru :-(

2 feldene feldene | Web | 9. září 2016 v 1:26 | Reagovat

kdo půjčí peníze hned 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.